2.el Kodak EasyShare C180 dijital fotoğraf makinesi

Ürün Adı ikinci el dijital fotoğraf makinesi

ikinci el dijital fotoğraf makinesi, ikinci el fotoğraf makinesi, dijital fotoğraf makinesi, ucuz dijital fotoğraf makinesi

Ürün Kodu
Ürün Durumu İkinci el kullanılmış fotoğraf makinesi
Ölçüler
Açıklama Sadece bir kaç kez kullanılmış oldukça temiz ve çalışır durumda dijital fotoğraf makinesi satılıktır.Gayet güzel çekim yapabilen ve bir kaç kez kullanıldığı için neredeyse yarı fiyatına satılık dijital fotoğraf makinesi.Ürünün garantisi devam etmektedir.Fotoğraf makinesinin özelliklerinden bazıları aşağıda sıralanmıştır:Kodak EasyShare c180 dijital kamera : Kodak’tan yeni bir giriş seviyesi EasyShare fotoğraf makinesi. Kodak EasyShare C180 dijital fotoğraf makinesi 10 megapiksel görüntü sensörüne ve Kodak AF 3x optik zum (35mm film eşdeğeri 32-96 mm) lense sahip. Zengin detaylara sahip fotoğrafları daha yakından çekme olanağı sunan EasyShare C810 kamera 5x dijital zum özelliğiyle nesneleri yakınlaştırma olanağını arttırıyor. Yüksek çözünürlüğünde kullanıcıya resim üzerinde daha esnek düzeltme imkanları sunduğunu savunan Kodak’ın yeni EasyShare C810 fotoğraf makinesi 10 çözünürlüğü sayesinde 76 x 102cm boyutlarında baskı olanağı sağlıyor.

Not: Yukarıda bulunan resim satılmakta olan dijital fotoğraf makinesinin temsili resmidir ancak satacağımız ürünle birebir aynıdır ve aynı temizliktedir.

Fiyat 90 TL ürün satılmıştır