2.el kale kk 1000 satılık para kasası

Ürün Adı İkinci el para kasası
Ürün Kodu
Ürün Durumu kullanılmış çelik para kasaları
Ölçüler
Açıklama ikinci el para kasası oldukça sağlam Yükseklik : 106 cm,Genişlik : 65 cm,Derinlik : 65 cm,Ağırlık : 630 kg..Bu kasayı piyasadaki üfürükten karton para kasaları ile karıştırmayınız.Para kasamızın markası KALE dir ve 100 yıl garantili bir üründür.740 kilogram ağırlığa sahip olan ikinci el para kasası her türlü amaç için kullanılabilir dosya,evrak,kuyumcu vesaire…Yerinden bile oynamayan orjinal KALE marka ikinci el az kullanılmış çelik parası.Para kasası kesinlikle nem yapmaz. Depreme ve yangına karşı son derece dayanıklıdır.Kasa içerisindeki tırnak sistemiyle, raf aralıkları istenilen ölçüye kolayca ayarlanabilir.

PİYASADAKİ SATIŞ FİYATI 3500 LİRADIR.İsteyen araştırabilir.Marka ve model kale kk 1000 .Ürünün satış sonrasında nakliye ve taşıma hizmeti bize ait değildir ancak istenirse söz konusu kasayı taşıması için araç ve eleman ücreti karşılığında temin edilir.

Yukarıda bulunan üst ve alt resimler temsili resimlerdir ancak satılmakta olan ürünle birebir aynıdır ve kasamız çok temizdir.

Fiyat 2000 TL