Screenshot 101

Yenibosna spotçular çarşısı

Screenshot 101

Yenibosna spotçular çarşısı

Yenibosna spotçular çarşısı yenibosna ilçemizde bulunur.Yenibosna spotçular çarşısına gitmek için metrobüsü kullanabilirsiniz.Söz konusu bölgeye metrobüsle ulaşmak için bindiğiniz metrobüsten yenibosna durağında ineceksiniz ve indiğiniz yerde en fazla 10 dakikalık bir yürüyüşle Yenibosna spotçular çarşısına ulaşmış olacaksınız.

Yenibosna spotçular çarşısı nerede?

Yenibosna spotçular çarşısı istanbul yenibosnada bulunan istanbul adli tıp kurumunun hemen arkasında yer alır.Hem yanında migros vardır.

Yenibosna spotçular çarşısına özel arabanızla gitmek isterseniz aşağıda söz konusu spotçular çarşısının bir haritası verdik navigasyonunuzu  aşağıdaki haritaya göre ayarlayabilirsiniz.

Yenibosna spotçular çarşısının çalışma saatleri nedir ?

Yenibosna spotçular çarşısı çalışma saatleri haftanın yedi günü saat 09.00 – 20,00 arasıdır.Bazen esnaflar bu zamana uymayabilir hafta sonları kapalı olabilir ama siz gene de Yenibosna spotçular çarşısı gitmeden önce gideceğiniz spotçunun kaçta kapatıp dükkanını kaçta açtığını mutlaka öğreniniz.

Yenibosna spotçular çarşısında neler satılır ?

Yenibosna spotçular çarşısında genelde sıfır mobilya sıfır ambalajındadefolu beyaz eşyalar bulunmaktadır.İkinci el ürün ağırlığı pek yoktur.Şayet ikinci el mobilya ya da beyaz eşya satın alacaksanız topkapı spotçular çarşısına ya da diğer bir alternatif olarak Poli Spotçular Çarşısında göz atabilirsiniz.

Aşağıda yenibosna spotçular çarşısının adresi ve haritası bulunmaktadır.