Spotcular Çarşısı İstanbul

Spotcular Çarşısı İstanbul

İstanbul şehrinde belli başlı spot pazarlar vardır. Bu spotçular anadolu ve avrupa yakasında olmak üzere bir çok yerde bulunmaktadır biz burada bir kaç tanesinin tanıtımını yapmaya çalışacağız.

Spotçular çarşısında satılan eşyalar sıfır olduğu gibi defolu olanları vardır.Bütün mallar garantilidir.Garantili olmayan yeni bir ürünü kesinlikle satın almayın. İsterseniz evvela spot eşya nedir ona kısaca bir göz atalım.Spot Eşya Nedir ?Bayiinin firmaya aylık olarak taahhüt ettiği kadar mal satamamasından dolayı; firmaya, imtiyazını kaybetmemek amacıyla toplu halde,görünürde sermayesine veya zararına spotçu tüccarlara mal satması sonucu ortaya çıkan düşük karla peşin çalışılan spot piyasanın adıdır.
Firmanın peşin satış alıp vadeliye kullandırarak satması sonucu önceden zararına, ama vadeli satış sonrasında daha yüksek karla parayı çevirmesi esasına göre çalışan toptan alıcıların oluşturduğu piyasaya spot piyasa denir.
Tüm ürünler fabrika tarafından garantisi var olan piyasadır.

Spotçu adresleri

Fazla lafa gerek olmadan istanbu’da bulunan belli başlı spotçular çarşısı olarak bilinen mekanların linklerini aşağıda veriyoruz söz konusu linklere tıkladığınızda mevzu bahis yer hakkında bilgilere sahip olup adres ve çalışma saatleri hakkında bilgiler edinmiş olacaksınız

Spotçular çarşısına nasıl gidilir ?

Spotçular çarşısıda genelde sıfır ürünler bulunmaktadır. İkinci el ürün satın almak için topkapı spotçular çarşısına göz atabilirsiniz. Ya da sıfır ürün olarak hizmet veren yenibosna spotçular çarşısına  ve poli spotçular çarşısında, göz atabilirsiniz.