Yıldız TicaretYıldız Ticaret Faaliyet Alanları :
İstanbul’un bütün semtlerinden satmak istediğiniz

ikinci el, ofis mobilyası, antika eşya, arızalı ya da sıfır eşyalarınızı satın alıyoruz. Her türlü ikinci el ev eşyaları; ikinci el mobilya, kullanılmış beyaz eşya , elektronik eşya, antika eşya büro mobilyası gibi kullanmadığınız eşyalarınızı değerinde satın alıyoruz.

Firmamız sadece ikinci el ve eski eşyaları satın almaz; kullanılmış ya da spot eşyaları uygun fiyata müşterileriyle buluşturur. Satışta olan eşyalarımız genelde spot, defolu eşya, kullanılmış ev eşyası çeşitleridir. Spotçu olarak yerimiz spotçular çarşısında yani yenibosna spotçular çarşısı ya da topkapı spotçular çarşısı veya istanbul’da bulunan diğer bir spot pazarı olan poli spotçular çarşısında değildir.İstanbul’un tamamından eşyalarınızı evinizden kendi araçlarımızda satın alıyoruz ve ödemeleri peşin yapıyoruz.Sizde kullanmadığınız ikinci el eşyaları satmak için hemen bizleri arayabilirsiniz.

GENEL BİLGİLER:
*2.El Eşyaların Türkiye Genelinden (İstanbul Hariç) Alınması Bulunduğunuz Şehirdeki Bir Firmayla Anlaşma Sağlanması Durumunda Geçerlidir.
* www.spotesya.com İkinci El Ev Eşyalarını, Büro Mobilyalarını, Lokanta Malzemelerini, Antika Eşyaları İstanbul ve

Türkiye Genelinden Nakit Değerinde
Satın Almak ve Satın Alınan İkinci El ve Sıfır Eşyaları Satmak Amacıyla Oluşturulmuş Bir Web Sitesidir.
* Sitemizde İkinci El Kıyafet [Kıyafet satışı için tıklayınız] Pimapen, Çıkma Kapı, Çıkma Cam, Kalorifer Petekleri Gibi Eşyaların Alımı Yapılmaz.
* Satmak İstediğiniz Eşyalarınızı Fiyatlandırmak Telefon Yoluyla Yapılabileceği Gibi Adresinize Gelecek Olan Ekspertiz Sonucuyla da Yapılabilmektedir.
* Satmayı Düşündüğünüz İkinci El Eşyalarınız, Vereceğiniz Adrese Gelecek Olan Ekiplerimiz Tarafından Uygun Araçlarla Nakit Olarak Alınacaktır.
* Sitemizde Sadece İkinci El Eşya Alımı Yapılmamakta Dolayısıyla Yeni (sıfır) Eşyalarında Alımı Yapılmaktadır.
* Çek ve Senet Karşılığı Ürün Alınmaz ve Hiç Bir Ürün Çek ve Senet Karşılığı Satılmaz.